siatka stalowa

Siatka stalowa

Firma Dumat posiada w swojej ofercie ogromny wybór różnego rodzaju siatek stalowych plecionych, dzięki którym można z łatwością wyznaczyć teren własnej działki. Siatki zgrzewane są szczególnie przydatne w przypadku nowo zakupionej działki, a także podczas przygotowywania jej pod budowę domu lub innych budynków. Po rozłożeniu siatki można dokładnie wyznaczyć przestrzeń, którą można zagospodarować. 

Siatka stalowa stanowi dobrą ochronę przed różnego rodzaju intruzami i potencjalnymi złodziejami. Takie siatki doskonale mogą sprawdzić się także, jako forma ogrodzenia różnorodnych obszarów przemysłowych. Równie dobrze służą do wytyczenia powierzchni ogrodów, czy też sadów. Nierzadko wykorzystywane są również, jako forma ogrodzeń tymczasowych. 

Tego rodzaju produkty wykonuje się z materiałów, które są odporne na szkodliwe działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, dzięki czemu charakteryzują się wieloletnią żywotnością. W ofercie można znaleźć szeroki wybór plecionych siatek ogrodzeniowych, dzięki którym można będzie ogrodzić wszystkie dowolnie wybrane przestrzenie, nie ponosząc przy tym dużych kosztów. Z łatwością można wybrać produkty, które odpowiadają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom, ponieważ siatki występują w różnych długościach i rozmiarach.

Siatki zgrzewane – techniczne

Firma już od długiego czasu zajmuje się produkcją siatki zgrzewanej w arkuszach, które mogą być zakończone w obwodzie zamkniętym  bez wystających drutów lub z wystającymi drutami.

Siatki zgrzewane techniczne, doskonale odnajdują się w budownictwie, oraz przemyśle, w postaci siatki, która wypełnia bramy i furtki, osłony różnego rodzaju maszyn i urządzeń, wypełnienie balustrad, koszy i kontenerów, ścianek działowych, kojców i klatek hodowlanych, jak i również elementów wentylacyjnych.

Siatki zgrzewane

Firma oferuje siatki zgrzewane w arkuszach, które mogą również być zakończone za pomocą drutu, tworząc tzw. grzebienie lub standardowo po obwodzie: https://www.dumat.pl/siatki-zgrzewane

Materiały, z których powstaje siatka stalowa:

– stal nierdzewna

 – stal ocynkowana

– stal zwykła

Standardowe wymiary siatki stalowej:

– maksymalna długość arkusza: 3000 mm

– maksymalna szerokość arkusza: 2500 mm

Siatki zgrzewane znajdują bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle i budownictwie, m.in., jako:

– elementy wentylacyjne

 – filtry i sita

– klatki hodowlane i kojce

– kosze i kontenery

– osłony maszyn i urządzeń

– ścianki działowe

– wypełnienia balustrad

– wypełniania bram, furtek i przęseł ogrodzeniowych

Dumat.pl na specjalne zamówienia wykonuje również nietypowe oczka i formaty. Produkowana przez niego siatka składa się z punktowo zgrzewanych ze sobą w miejscu styków – okrągłych drutów pionowych i poziomych, o różnym rozstawie oczek. Zgrzane druty tworzą gęstą siatkę, w której średnice drutów w zależności od potrzeb inwestora mogą mieć rozpiętość od 3 do 8 mm.

 Na podstawie najnowocześniejszych technologii oraz sprawdzonych metod działania,  które są poparte wieloletnim doświadczeniem, każdego dnia firma produkuje wiele metrów siatki zgrzewanej.