Kurs rysunku online – szkoła Rafała Zalubowskiego

Program szkolenia rysunku pana Rafała Zalubowskiego to kurs, który wychodzi naprzeciw potrzebom młodych ludzi, którzy będą starali się na studia architektoniczne. W dobie zdalnego nauczania powstaje dużo kursów oraz szkoleń uzupełniających z różnych dziedzin, między innymi rysunku.

Wśród nich, jednym z czołowych jeśli chodzi o treść i zarazem najbardziej cenionych wśród absolwentów jest kurs pana Rafała Zalubowskiego.

Doświadczony rysownik i nauczyciel, który przekaże tajniki szkicu od podstaw, aż po najbardziej zaawansowane techniki. O jakości nauczania pana Zalubowskiego może świadczyć to, iż on sam swojego czasu zdecydował się na naukę indywidualną, z roku na rok powiększając swój warsztat i zdobywając doświadczenie w rysowaniu i malarstwie.

Co oferuje kurs rysunku online?

W przeciwieństwie do innych szkoleń, kurs rysunku online Rafała Zalubowskiego uczy bardzo szerokiego spektrum umiejętności artystycznych, które pozwolą uruchomić wyobraźnie kursanta. Kreatywne myślenie oraz pewność ręki w rysunku są niezbędnymi elementami, które przydadzą się w późniejszych studiach oraz pracy architekta.

Kurs rysunku online przeznaczony jest zarówno dla osób, które chcą dostać się na architekturę oraz tych, którzy chcą nabyć cenną umiejętność przenoszenia obrazów na papier za pomocą ołówka.

Dodatkową zaletą kursu jest to, że nie trzeba inwestować w drogie materiały, a jedyne czego wymaga się na początku to chęci, papier oraz kilka ołówków.

Kurs rysunku online jest nie tylko poznaniem technik szkicu i planowania perspektywy obrazu. To także fascynująca podróż, przez którą przeprowadza doświadczony artysta, wielokrotnie nagradzany, które prace podziwiali ludzie w Polsce i za granicą.

Dlaczego Rafał Zalubowski?

Rafał Zalubowski to artysta, który szkolił się pod takimi nazwiskami jak – Jacek Graf czy Arkadiusz Waloch. Był organizatorem wykładów i konferencji z dziedziny historii sztuki. Jest prawdziwym znawcą malarstwa i rysunku. Doskonalił swój warsztat pod okiem prawdziwych mistrzów, ale szlifował także swoje umiejętności w trybie indywidualnym. W jego pracach można dostrzec zarówno wzory klasyczne, jak i bardziej buntownicze projekty. Obecnie prowadzi szkołę, gdzie przeprowadza młodych, ambitnych adeptów sztuk pięknych w rozwoju umiejętności rysowniczych.